مادگراف - تقویم رومیزی - سررسید - دفتر و کلاسور

09120248161 031-34210920 031-34204092

تقویم رومیزی اختصاصی 1402

چاپ تقویم رومیزی یکی از بهترین ابزارهای تبلیغاتی جهت معرفی برند و نام یک شرکت در اماکن عمومی، ادارات و موسسات می باشد . تقویم رومیزی شما هر چه خاص تر وشیک تر باشد جذابیت بصری آن نیز در نظر مخاطب بیشتر شده و به طبع تاثیر گذاری تبلیغات شما برروی آن دوچندان خواهد شد.

حال درنظر بگیرید شما میخواهید برای شب عید خود تقویم تهیه کنید سوالی که پیش می آید این است که تقویم رومیزی خود را بصورت عمومی سفارش دهید و یا بصورت تقویم رومیزی اختصاصی؟ کدام یک به لحاظ تبلیغاتی بهتر است ؟

جواب این سوال را در ادامه به شما خواهیم داد با ما تا انتهای مقاله همراه باشید .

در ابتدا باید پاسخ این سوالات را که ممکن است شما در ذهن خود داشته باشید به شما توضیح دهیم :

تقویم رومیزی عمومی چیست ؟

هرساله تولید کنندگان زیادی با محصولات متنوع خود را شامل انواع تقویم رومیزی و سررسید روانه بازار می کنند این تولیدات معمولا با مضمون عمومی طراحی می شوند به عنوان مثال یک تقویم رومیزی به نام ملل که جزو سبد محصولات مادگراف است و سالهاست تولید انبوه می شود با موضوع معرفی اماکن توریستی دنیا بسیار مناسب برای تبلیغات آژانس های مسافرتی می باشد .

طراحی تقویم رومیزی عمومی

برگه های تقویم رومیزی در حالت عمومی با موضوعاتی که اصطلاحا عام پسند هستند طراحی و تولید می شود . طراحی تقویم های رومیزی مادگراف معمولا در موضوعاتی همچون تصاویر کشور ها و شهرهای جهان ، تصاویر باستانی ایران و موضوعاتی همچون طبیعت ، نقاشی ، آبرنگ و تصاویر انتزاعی خاص می باشد . شما در این مدل تقویم رومیزی تبلیغات خود را دربخش پایه بصورت چاپ طلاکوب داشته باشید و یا لوگوی خود را جهت حک لیزر برروی پلاک استیل جهت نصب روی پایه رومیزی سفارش دهید .

تقویم رومیزی اختصاصی چیست ؟

نحوه اختصاصی سازی تقویم رومیزی

تقویم رومیزی اختصاصی شامل اختصاصی سازی برگه های تقویم رومیزی ، پایه تقویم و همچنین جعبه و یا کاور تقویم می باشد . شما در بخش های مختلف می توانید یک تقویم رومیزی بصورت اختصاصی سفارش دهید . مثلا پایه تقویم رومیزی را تغییر ندهید اما برگه های آن را بصورت اختصاصی سفارش دهید و یا جعبه آن را اختصاصی کنید . برای سالنامه مادگراف که بزرگترین تولید کننده تقویم رومیزی در مرکز کشور است تحویل یک تقویم رومیزی اختصاصی با بالاترین رعایت کردن جزئیات ، موضوعی بسیار حائز اهمیت است چرا که مشتریان این مجموعه معمولا با یک بار سفارش به مادگراف برای همیشه مشتری دائمی ما خواهند شد . ما تنها تولید کننده ای هستیم که جزئیات یک تقویم رومیزی را از لحاظ رنگبندی و تولید صفر تاصد طبق نظر مشتری ارائه می دهیم.

تفاوت عمده تقویم رومیزی اختصاصی با تقویم رومیزی عمومی در چیست ؟

تقویم های رومیزی آماده که در بازار موجود هستند اکثرا برای اهداف تبلیغاتی کسب و کارها تولید و عرضه می شوند و در بخش طراحی موضوعی معمولا بصورت موضوعات عام پسند طراحی و تولید می شوند . در بخش طراحی برگه های تقویم رومیزی بصورت عمومی معمولا عکس ها در کنار تقویم در حالت استاندارد خود قرار می گیرد اما در حالت اختصاصی شما میتوانید سایز تقویم و یا عکس را به دلخواه خود تغییر داده و یا حتی عکس را فقط در بخش صفحات پشت تقویم کار کنید . تقویم رومیزی اختصاصی با توجه به اطلاعات دریافتی از مشتری همچون لوگو ، عکس و اطلاعات تماس و هچنین عکس محصولات طراحی و تولید می شود .

 تفاوت دیگر تقویم رومیزی اختصاصی با عمومی در بخش انتخاب متریال مصرفی تولید یک تقویم  است .

شما در این حالت می توانید کاملا متریال مصرفی تقویم خود را تغییر دهید  سالنامه مادگراف در این بخش با توجه به درخواست شما تقویم رومیزی مدنظرتان را طراحی و تولید می کند .

انتخاب متریال مصرفی جهت تولید تقویم رومیزی اختصاصی

 • گراماژ مقوای گلاسه مصرفی که می تواند از گراماژ 135 گرم تا 300 گرم متغیر باشد .
 • نوع روکش برگه های تقویم که می تواند روکش یووی و یا سلفون مات یا براق باشد .
 • نوع پایه تقویم رومیزی که می تواند پایه تقویم با روکش سلفون مات باشد و یا از روکش گالینگور برای ساخت پایه استفاده شود .
 • برای مشتریانی که به دنبال ارزانی تقویم هستند این پایه را می شود در حالت مقوایی نیز تولید کرد .که به مراتب از پایه تقویم رومیزی بصورت جلد سخت ارزان تر و به طبع با کیفیت پایین تر می باشد.
تقویم رومیزی 1402

طراحی تقویم رومیزی اختصاصی

طراحی تقویم و سررسید

این بخش از تولید یک تقویم رومیزی اختصاصی مهمترین بخش به شمار می رود زیار طراحی یک تقویم رومیزی اصولی دارد که اگر انها را رعایت نکنید محصول نهایی تولید شده قطعا با ایده آل شما مشتری گرامی فاصله خواهد داشت . اما اگر همه این موارد رعایت شود در نهایت یک تقویم رومیزی با جذابیت ظاهری بسیار بالا از ما تحویل خواهید گرفت و پس از توزیع تقویم رومیزی قطعا از رضایت مخاطبان خود از دریافت این تقویم احساس خوشنودی خواهید کرد ومتعاقبا مسیراهداف تبلیغاتی شما با هدیه دادن این تقویم رومیزی هموارتر خواهد شد.

این اصول و قواعد برای طراحی به شرح موارد زیر است :

 • در طراحی یک تقویم رومیزی با توجه به سایز برگه تقویم چیدمان عکس و تقویم بسیار مهم است . سعی کنید بین متن ، عکس و لوگو در کنار تقویم هارمونی ایجاد کنید .
 • از لبه های برگه تقویم در حین طراحی حداقل یک سانت تا 7 میل حاشیه برش در نظر بگیرید.
 • حاشیه به اندازه 1.5 سانت تا 2 سانت از بالای تقویم برای فضای پانچ تقویم در نظر بگیرید ( بسیار مهم )
 • مد رنگ طراحی حتما باید cmyk باشد .
 • فرمت فایل خروجی تقویم جهت چاپ باید حتما یکی از فرمتهای pdf ، jpg ، tif و یا psd  باشد .
 • رزولوشن ( وضوح تصویر ) طراحی در نرم افزارهای پیکسلی همچون فتوشاپ حتما باید 300dpi پیکسل بر اینچ باشد
 • در نرم افزار های برداری قطعا کیفیت فایل خروجی بیشتر است ( ایلیستریتور – کورل دراو )
 • رنگ سازمانی مشتری در طراحی تقویم بهتر است که رعایت شود چون خروجی کار قطعا زیباتر خواهد بود .
 • کیفیت عکس هایی که مشتری در اختیار مادگراف می گذارد در با کیفیت بودن چاپ بسیار تاثیر گذار خواهد بود.


همه ی موارد بالا در صورتی است که شما خودتان بخواهید طراحی کار را انجام دهید برای این کار مادگراف کلیه فایل های لایه باز تقویم رومیزی مدنظر شما را در اختیارتان بصورت رایگان  گذاشته شما فقط کافیست که اصول و قواعد بالا را رعایت کنید تا در نهایت کار طراحی تقویم رومیزی را به نحو احسن انجام داده باشید .

و در صورتی که طراحی به عهده مادگراف باشد خیالتان را از بابت طراحی راحت خواهیم کرد و پله به پله واحد طراحی ما با شما در ارتباط خواهند بود .

صفر تا صد طراحی حرفه ای تقویم رومیزی اختصاصی را با واحد سالنامه مادگراف تجربه کنید .

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی 1402

چاپ تقویم رومیزی یک از پر تقاضا ترین سفارشات اختصاصی هدایای تبلیغاتی شب عید می باشد . از این رو مقوله چاپ تقویم رومیزی بسیار با اهمیت است . شما اگر بهترین طراحی را در چیدمان عکس محصولات و لوگو و اطلاعات خود داشته باشید ولی در بخش چاپ کیفیت خروجی کار در سطح کیفی مناسبی نباشد باعث عدم رضایت شما و در نهایت باعث سو تبلیغ شما در نزد مخاطبانتان خواهدشد. تقویم رومیزی در بخش چاپ باید کیفیت بسیار بالایی داشته باشد تا مخاطب شما از گذاشتن آن تقویم  بر روی میز خود امتناع نکند . ضمن اینکه از لحاظ کیفیت ظاهری باعث شود که او به مدت یکسال از تقویم رومیزی شما استفاده نماید .

در آخر هر سال اکثرمشتریان شما از شرکتهای متعدد هدایای گوناگونی از جمله تقویم رومیزی دریافت می کنند . تقویم رومیزی اگر تمام استاندارد های طراحی وچاپ و صحافی در آن رعایت شده باشد قطعا یکی از گزینه های بالقوه تبلیغاتی شما به مدت یکسال در نزد مشتریانتان خواهد بود .

صحافی تقویم رومیزی اختصاصی

بخش صحافی بخش پایانی تولید یک تقویم رومیزی است . صحافی یک تقویم رومیزی شامل جلد سازی ، ترتیب صفحات و پانچ و فنر می باشد . هر بخش دارای جزئیاتی است که رعایت کردن آنها برای کیفیت نهایی محصول نقش مهمی را ایفا می کند . به عنوان مثال در بخش جلد سازی استفاده از مقوای مرغوب جهت ساخت پایه تقویم بسیار مهم است یا در بخش ترتیب و پانچ و فنر استفاده از نیروی کارآزموده در صحافی بسیار حائز اهمیت است . ما به عنوان یک مجموعه با تجربه در این سالها تمام سعی خود را بر این موضوع داشته ایم که بتوانیم بهترین کیفیت صحافی را به شما مشتریان گرامی مجموعه سالنامه مادگراف ارائه دهیم.

استعلام قیمت تقویم رومیزی اختصاصی ماد گراف

در بخش انتهای این مقاله شما میتوانید لیست قیمت تقویم های رومیزی اختصاصی مادگراف را مشاهده کنید . توجه داشته باشید که هر چقدر تیراژ سفارش شما پایین تر باشد قیمت تمام شده تقویم شما نیز طبعا بالاتر خواهد بود پس پیشنهاد میکنیم که حتما قبل از سفارش جهت اطلاع از جزئیات اختصاصی سازی و راهنمایی جهت انتخاب مناسب مدل تقویم رومیزی با ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند گردید .

سالنامه مادگراف

حال می خواهیم با جزئیات اختصاصی سازی تقویم های رومیزی مادگراف آشنا شویم :

1-تقویم رومیزی یادداشت دار اختصاصی دیاکو

تقویم رومیزی دیاکو یکی از پرفروش ترین محصولات سالهای اخیرمادگراف است. این تقویم رومیزی با پایه بسیار مستحکم و با کیفیت بصورت 5 تکه ساخته و تولید می شود . در بخش جلوی تقویم یا همان لبه برگردان تقویم  دو یادداشت سرچسب شده تحریر در دوسایز بزرگ و کوچک قرار دارد که مزیت خوبی برای استفاده برروی میز ادارات و موسسات جهت یادداشت گذاری ایجاد خواهد کرد .

شما در این مدل تقویم رومیزی میتوانید موارد زیر را اختصاصی کنید :

 • برگه های تقویم رومیزی پشت و رو بصورت کاملا اختصاصی طراحی و چاپ می شود.
 • برگه متالایز ابتدای تقویم رومیزی با چاپ طلاکوب اختصاصی با رنگ دلخواه شما
 • پایه تقویم رومیزی با رنگ و دیزاین اختصاصی شما
 • سفارش جعبه و یا کاور اختصاصی برای این مدل تقویم
 • حک لوگو بر روی پلاک استیل
 • چاپ متن و لوگوی دلخواه شما بر روی پایه تقویم بصورت چاپ طلاکوب و یا نقره کوب یا هررنگ دیگر
تقویم رومیزی 1402

2-تقویم رومیزی یادداشتی چوبی اختصاصی دیاموند

در سالهای اخیر تقویم های رومیزی چوبی طرفدار بسیار زیادی پیدا کرده است بطوریکه مادگراف هرساله با تولید این مدل تقویم بسیار شیک توانسته است بسیاری از برندهای معتبر وبزرگ کشور را برای سفارش این مدل تقویم رومیزی ترغیب نماید .

تقویم رومیزی دیاموند با پایه 5 تکه از جنس گالینگوربصورت جلد سخت تولید می شود در قسمت جلوی تقویم  یک جعبه چوبی که فضای یادداشت و جای خودکار دارد قرار گرفته و در قسمت یادداشت کاغذهای نوت به تعداد 50 برگ تا 80 برگ بنا به درخواست مشتری قرار می گیرد .

در این مدل تقویم رومیزی بخش های زیر اختصاصی می شود:

 • برگه های تقویم رومیزی
 • برگه اول تقویم رومیزی ( مقوای متالایز )
 • برگه های یادداشت با حک لوگوی اختصاصی شما
 • کاور تقویم رویمزی بصورت کاملا اختصاصی و یا چاپ طلاکوب لوگوی شما برروی کاور
 • مولتی استایل جلوی تقویم با حک لوگوی اختصاصی

3-تقویم رومیزی یادداشتی چوبی اختصاصی یونیک

این مدل تقویم رومیزی همانند مدل تقویم رومیزی دیاموند اختصاصی می شود فقط از نظر سایز با مدل دیاموند تفاوت دارد . برگه های تقویم – یادداشت ، کاور و مولتی استایل را میتونید اختصاصی سفارش دهید .

4-تقویم رومیزی یادداشتی لاکی اختصاصی یونیک ( سایز متوسط )

این مدل تقویم رومیزی برای اولین سال است که در مادگراف تولید می شود . این تقویم نیز همانند مدل تقویم  رومیزی دیاموند دارای پایه 5 تکه و برگه های یادداشت می باشد . فقط تفاوتی که با مدل چوبی دارد در این است که که درقسمت جلویی تقویم از جاخودکاری و جای یادداشت با جنس لاکی به جای جنس چوبی استفاده شده است . این مدل نیز مثل مدلهای دیاموند و یونیک با توجه به درخواست شما اختصاصی می شود.

5-تقویم رومیزی ملل اختصاصی ( سایز مدرن )

بعد از مدل های یادداشتی همانند دیاکو – دیاموند و یونیک در بین تقویم های رومیزی مثلثی و ساده نام تقویم رومیزی ملل برای مشتریان قدیمی این مجموعه بسیار اشناست . زیرا این مدل تقویم به مدت شش سال متوالی در حال چاپ و تولید در مجموعه مادگراف است و هرسال بیشتر از سال قبل مورد استقبال مشتریان جدید مجموعه مادگراف قرار می گیرد . تقویم رومیزی ملل شامل یک پایه سلفون سخت همراه با روکش مات و برگه های گلاسه همراه با روکش یووی است . اختصاصی سازی این مدل به دلیل دارا بودن پلاک رنگی و نداشتن محوددیت در تیراژ سفارش بسیار پرتقاضاست . بطوری که شما می توانید این مدل تقویم را از 150 جلد به بالا به صورت اختصاصی به مادگراف سفارش دهید . البته که پیشنهاد ما برای سفارشات اختصاصی این مدل تقویم رومیزی حداقل تیراژ 500 جلد است زیرا هم مقرون به صرفه تر است و هم تحویل آن سریعتر اتفاق خواهد افتاد .

در نظر داشته باشید که هرچقدر تیراژ تقویم رومیزی اختصاصی بالاتر باشد قیمت نهایی محصول نیزمناسب تراست.

6-تقویم رومیزی فانتزی کرافت اختصاصی

این مدل تقویم نیز یکی از تقویم های رومیزی فانتزی اختصاصی مادگراف است که طرفداران خاص خود را نیز دارد در این مدل تقویم رومیزی از پایه گرفته تا برگه های تقویم رومیزی همه از جنس کاغذ و مقوای کرافت تولید شده است . این مدل تقویم رومیزی نیز در مادگراف به تیراژ دلخواه مشتری قابلیت اختصاصی شدن را دارا می باشد .

در نظر داشته باشید که هرچقدر تیراژ تقویم رومیزی اختصاصی بالاتر باشد قیمت نهایی محصول نیزمناسب تراست.

تقویم رومیزی اداری 1402

7-تقویم رومیزی کهن دیار اختصاصی

یکی از سایزهای محبوب تقویم رومیزی سایز تقویم رومیزی کهن دیار است . می توان گفت که به دلیل قیمت مناسب این تقویم رومیزی پرفروش ترین و پرتیراژ ترین تقویم رومیزی اختصاصی تولید شده توسط مادگراف در سالهای اخیر بوده است . تقویم رومیزی کهن دیار اختصاصی نیز در قسمت برگه های تقویم بصورت پشت و رو و در بخش پایه تقویم قابلیت طراحی و چاپ اختصاصی را دارد .

سوالات متداول سفارش تقویم رومیزی اختصاصی

1- حداقل سفارش تقویم رومیزی اختصاصی چقدر است ؟

مادگراف تنها تولید کننده تقویم رومیزی اختصاصی بدون محدودیت تیراژ در کشور است . شما می توانید به هرتعداد که تقویم رومیزی مدنظر دارید سفارش خود را برای ما ارسال فرمایید .

2- مدت زمان تحویل تقویم رومیزی اختصاصی چقدر است ؟

زمان آماده سازی تقویم  رومیزی بسته به نوع تقویم رومیزی و تعداد سفارش متغیر است. برای تقویم های رومیزی ساده اختصاصی حدودا بین 10 تا 15 روز کاری و برای تقویم های رومیزی یادداشتی و چوبی اختصاصی بین حدود 20 تا 25 روز کاری زمان تحویل در نظر گرفته می شود .

3- نحوه ثبت سفارش تقویم رومیزی اختصاصی و پروسه سفارش به چه شکل است ؟

شما پس از انتخاب مدل تقویم رومیزی از دو طریق می توانید سفارش خود را ثبت نمایید روش اول تماس تلفنی است و روش دوم ارسال سفارش به همراه اطلاعات تماس خود از طریق واتساپ ، تلگرام و یا ایمیل .

شماره تماس واتساپ و تلگرام : 0912024816        ایمیل: maadgift.co@gmail.com

پس از ثبت سفارش شما فاکتوراز ما دریافت کرده و پروسه طراحی تقویم شما نیز آغاز خواهد شد

4- نحوه تسویه حساب و واریز از چه طریق می باشد ؟

شما پس از دریافت فاکتور بصورت فایل و یا بصورت فیزیکی از طریق پست باید نسبت به واریز پیش پرداخت اقدام فرمایید و الباقی مبلغ نیز همزمان با آماده سازی سفارش دریافت می گردد.

5- آیا امکان ارسال نمونه فیزیکی قبل از ثبت سفارش وجود دارد ؟

بله امکان پذیر است شما هر جای ایران که باشید برای بررسی کیفیت محصولات و تصمیم گیری نهایی می توانید از ما نمونه محصول درخواست نمایید ظرف مدت 24 ساعت یا نهایتا 48 ساعت نمونه محصولات را دریافت خواهید کرد .

6- پس از آماده سازی سفارش از چه طریق ارسال می شود ؟

روشهای ارسال متدوال بار برای ما درسالهای گذشته باربری و یا اتوبوس بوده است که ظرف مدت کمتر از 24 ساعت بار به دست شما در شهر مورد نظر خواهد رسید . البته از طریق پست زمینی ، پست هوایی و تیپاکس نیز ارسال بار امکان پذیر است نحوه ارسال را مشتری تعیین خواهد کرد . معمولا  نسبت به حجم بار انتخاب نوع ارسال انجام می شود . ما مدعی این هستیم که کمترین هزینه ارسال بار را برای مشتری های خود در سالهای گذشته ثبت کرده ایم.

با ما تماس بگیرید تخصص ما تولید تقویم رومیزی اختصاصی است.

مادگراف ... تجربه تازه ها

031-34210920 | 031-34204092

09120248161