مادگراف - تقویم رومیزی - سررسید - دفتر و کلاسور

09120248161 031-34210920 031-34204092

تقویم رومیزی اختصاصی 1403 | خرید و قیمت تقویم رومیزی

تقویم رومیزی اختصاصی 1403 | خرید و قیمت تقویم رومیزی

تقویم رومیزی اختصاصی سال 1403 واحد سالنامه مادگراف محصولی است که شما عاشق آن خواهید شد . زیرا ما تمامی جزئیات را در تولید یک تقویم رومیزی اختصاصی با نهایت دقت و کیفیت رعایت میکنیم . در ادامه با این مقاله همراه ما باشید تا شما را بیشتر با تمام اجزای یک تقویم رومیزی بصورت اختصاصی آشنا کنیم.

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی سال 1403

 

تقویم رومیزی اختصاصی هدیه ایست که هر سال شما برای تبلیغات بیزینس و کسب و کارتان انتخاب می کنید . در این بخش میخواهیم به چند نکته در مورد مزایای هدیه دادن یک تقویم رومیزی اشاره کنیم که شاید تا بحال توجه زیادی نکرده باشید.

 

مزایای هدیه ای مثل تقویم رومیزی 1403

 

 • تقویم رومیزی هدیه ایست که شما با یک هزینه ای که بابتش پرداخت میکنید حداقل یکسال برای شما کارایی تبلیغاتی ایجاد خواهد کرد.
 • تقویم رومیزی بسیار کاربردی است زیرا مخاطب آن فقط یک شخص یا یک شرکت نیست و در معرض دیدگان همه قرار میگیرد.
 • هدیه ای همچون تقویم رومیزی برای مخاطب شما بر روی میز علاوه بر استفاده از تاریخ می تواند کارایی های همچون نوشتن یادداشت روزانه داشته باشد. که این موضوع در مورد تقویم رومیزی یادداشت دار صدق میکند.
 • فضای تبلیغاتی شما بر روی یک تقویم رومیزی اختصاصی محدود به یک صفحه یا روی جلد نیست شما میتوانید کلیه محصولات خود را بر روی صفحات داخلی آن معرفی کنید .
 • و در آخر در بودجه تبلیغاتی خود می توانید صرفه جویی کنید زیرا مبلغ یک تقویم رومیزی نسبت به خیلی از هدایای تبلیغاتی پرتقاضایی  همچون سررسید بسیار مقرون به صرفه تر هست .

 

تقویم رومیزی اختصاصی
تقویم رومیزی اختصاصی

اجزای تشکیل دهنده یک تقویم رومیزی اختصاصی

 

پایه تقویم رومیزی 1403

 

در تولید پایه تقویم رومیزی از روکش های مختلفی استفاده میشود. روکش سلفون عموما در اکثر مدلهای تقویم رومیزی مورد استفاده قرار میگیرد. روکش گالینگور نیز همانند سلفون در تولید پایه تقویم بسیار پر کاربرد است . مقوای مصرفی در تولید پایه تقویم رومیزی با ضخامت های مختلف استفاده میشود . هرچه مقوای صحافی با کیفیت تری در تولید پایه استفاده شود در نهایت استحکام پایه و ماندگاری و شکل ظاهری آن به مرور زمان مطلوب تر خواهد بود.

 

کیفیت ساخت پایه تقویم رومیزی اختصاصی

 

 

 • در واحد سالنامه مادگراف برای تولید پایه تقویم از مقوای دو طرف صاف و لمینت شده استفاده میشود ضخامت پایه معمولا با مقیاس 14 ورق تا 15 ورق مقوای صحافی در هر بند است . در حالی که اکثر تولید کنندگان برای اینکه هزینه صحافی رو پایین بیارن از مقوای نازک تر با ضخامت 18 ورق در هر بند برای تولید پایه استفاده میکنند. در نتیجه پایه های تقویم رومیزی تولید شده توسط سالنامه مادگراف بسیار ضخیم و با استحکام بالا می باشد.

صفحات تقویم رومیزی اختصاصی 1403

 

برگه های تقویم بصورت معمول مقوای گلاسه 200 گرم تا 250 گرم است. که در تولید صفحات تقویم رومیزی استفاده می شود . هرچه کیفیت برگه های تقویم رومیزی بالاتر باشد جذابیت بصری کار شما در نظر مخاطبانتان بالاتر خواهد رفت . به عنوان مثال شما اگر بهترین طراحی رو برای تقویم رومیزی اختصاصی در نظر بگیرید و وقت زیادی صرف طراحی تقویم رومیزی کنید اما در نهایت از کاغذ گلاسه مرغوب با یک ضخامت مطلوب استفاده نکنید در نهایت کار شما بعد از چاپ در بخش برگه های تقویم رومیزی ضعیف خواهد بود . واحد سالنامه مادگراف برای چاپ برگه های تقویم رومیزی خود از گلاسه کره ای 250 گرمی استفاده کرده و علاوه بر چاپ معمولا در بخش عکسها برای جذابیت بیشتر کار از روکش یووی نیز استفاده می کند.

 

 • در بخش چاپ نیز کلیه تقویم های رومیزی سالنامه مادگراف با دستگاه چهار رنگ همزمان هایدلبرگ اسپید مستر اس ایکس 2020 چاپ و تولید می شود.

 

 

چاپ تقویم رومیزی اختصاصی
چاپ تقویم رومیزی اختصاصی

صحافی تقویم رومیزی اختصاصی 1403

 

در بخش صحافی تقویم رومیزی عوامل متعددی در کیفیت نهایی محصول تاثیر گذار است:

 • ساخت پایه تقویم رومیزی با دستگاه اتوماتیک
 • استفاده از فنر دوبل صحافی با کیفیت بالا
 • هماهنگی رنگ در بخش پایه تقویم و آستر داخلی پایه تقویم رومیزی
 • استفاده از چسب با غلظت مناسب و رو کش و مقوای صحافی مرغوب
 • کیفیت و دقت در پانچ و مونتاژ تقویم رومیزی اختصاصی
 • بسته بندی و پکیجینگ  تقویم رومیزی در بخش نهایی

سخن آخر : همه ی مواردی که تا بحال گفته شد بسیار حائز اهمیت است زیرا شما یک بودجه ای رو برای تبلیغات خود در نظر گرفتید و این هزینه باید در راه درست و به شکل درست مصرف شود، در این بین تعهد کاری و محرز شدن اینکه یک تولید کننده چقدر گفته هایش با انجام تعهداتش همخوانی دارد کار پر چالشی است که پیشنها ما به شما مشتری گرامی این است حتما و قطعا قبل از سفارش تقویم رومیزی اختصاصی به هر تولید کننده از آن واحد تولیدی نمونه درخواست کنید و با دریافت و تایید نمونه اقدام به ثبت سفارش نمایید .

 

 • در حال حاضر خیلی از سایتهای فروشنده تقویم رومیزی خود را به عنوان تولید کننده معرفی میکنند. تشخیص این موضوع بسیار آسان است .

با ما تماس بگیرید و از مشاوره ما برای انتخاب تقویم رومیزی

مناسب کسب وکارتان بهرمند گردید.

برای دریافت لیست قیمت چاپ تقویم رومیزی اختصاصی ویژه سال 1403 با شماره زیر در واتساپ و تلگرام در ارتباط باشید .

09120248161

 

چاپ تقویم رومیزی 1403
چاپ تقویم رومیزی 1403
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.